O kompanii

Sklep Calvado jest efektem wieloletniej pracy mającej na celu stworzenie klimatycznego sklepu oferującego piękne i eleganckie produkty wyposażenia i dekoracji wnętrz. Począwszy od roku 2006 cały zespół Calvado, niemalże w niezmienionym składzie, pracuje na rzecz doskonalnia obsługi klienta oraz oferty produktowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci zawsze czuli się dobrze w naszym sklepie i z przyjemnością przeglądali naszą ofertę.

Ofertę dobieramy bardzo starannie. Podejmujemy współpracę tylko z doświadczonymi, sprawdzonymi i wiarygodnymi producentami, dystrybutorami oraz innymi dostawcami. Stawiamy zawsze warunek, że w ofercie mogą się znaleźć tylko te przedmioty, które uważamy nie tylko za piękne i eleganckie, ale także za praktyczne i przydatne w codziennym życiu oraz trwałe i solidnie wykonane.

Większość z naszych produktów może także z powodzeniem posłużyć jako świetne prezenty na każdą okazję, od najczęściej poszukiwanych prezentów ślubnych czy prezentów świątecznych, po także te bardziej okazjonalne takie jak prezenty na chrzciny, prezenty imieninowe, urodzinowe czy na walentynki.

To właśnie w Calvado znajdziesz najlepsze produkty znanych i lubianych marek, zaprezentowane w łatwy i przejrzysty sposób. Staramy się również, aby prezentacje produktów były kompletne i dawały obraz niemalże identyczny jak w sklepie tradycyjnym. Bardzo ważna jest dla nas atmosfera zakupów oraz zadowolenie Klientów. Dlatego też dokonując u nas zakupów możesz mieć pewność, że przesyłka dotrze najszybciej jak to będzie możliwe, świetnie zabezpieczona na czas transportu, a cena którą zapłacisz będzie adekwatna do wartości produktu.

Jeżeli jesteś zainteresowany obejrzeniem produktów na żywo, zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie przy ulicy Granicznej 4. Jesteś u nas zawsze mile widziany.

Pozdrawiamy serdecznie i gorąco zapraszamy na zakupy. http://www.calvado.com/o-calvado

 
 

Kontakty

Calvado
(główne biuro)

Polska, Mazowieckie, Warszawa, Graniczna, dom 4
  • +48 (22) 62005XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create